Haber

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Halkın haber alma hakkı için gece gündüz demeden çalışan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basınımız tarafsız, ilkeli ve sorumlu bir habercilik anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmek ve vatandaşlarımızın haber alma hakkını gerçekleştirmek adına çok değerli görevler üstlenmektedir.

Kamuoyunu yanlışsız bilgilendirmeye, tarafsızlığa, nesnelliğe, özel hayata ve kişilik haklarına saygıya saygı ve ilkeli bir yayın anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde kamuoyuna aktarmaya değer veren değerli bir meslek icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında, doğru ve eksiksiz bilgi vermek. sağlanmasını sağlayarak milletin vicdanına ses verir.

Medya kuruluşları, sorumluluklarının bilincinde olarak, gerek demokrasimizin gelişmesine, gerekse birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkı sağlayarak, gerçek haberleri kamuoyuna ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlamda basın özgürlüğü ve bağımsızlığı; Yerel yönetimler ve paydaşlar olarak basın kuruluşlarına ve mensuplarına destek vermemiz demokrasinin gereğidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, etkin ve dürüst yayıncılık ilkelerinden ödün vermeyen, tüm olumsuzluklara rağmen her koşulda kamuoyunu aydınlatmak için özveriyle çalışan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. yaşadıkları zorluklar; Size sağlık, memnuniyet ve başarı diliyorum.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

sefaatli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu