Haber

Onur Bulut: “Herkes elinden gelenin en iyisini yaparsa bir an önce toparlanırız”

– Onur Bulut: “Herkes elinden gelenin en iyisini yaparsa bir an önce toparlanırız”

İSTANBUL – Vodafone Park’ta depremzedeler için sürdürülen yardım çalışmalarına katılan Beşiktaş’ın yeni transferi Onur Bulut, “Herkes elinden gelenin en iyisini yaparsa bir an önce toparlanırız” dedi.

Beşiktaş, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından başlattığı yardım kampanyasıyla toplanan malzemeleri afet bölgelerine göndermeye devam ediyor. Bu çalışmalara siyah-beyazlıların yeni transferi Onur Bulut da katıldı. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Onur Bulut, “Şu anda tabii ki futbol geri plana düştü. Oynamamak bence çok doğru bir karar. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Hem Beşiktaş hem de diğer tüm kulüpler ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Buradan tüm hemşehrilerime sesleniyorum. Yardım edebilecek olanlar yardımcı olursa çok iyi olur. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Almanya’daki arkadaşlarımla görüştüm, onlar da ‘Yardım etmeye çalışıyorlar. Milli gruptan herkes oynadığı ülkeden yardım bulmaya çalışıyor” dedi.

“Herkes elinden gelenin en iyisini yaparsa bir an önce iyileşebiliriz”

Depremzedeler için daha fazla yardıma ihtiyaç olduğunun altını çizen Bulut, “Ülkemizi bir an önce toparlamamız gerekiyor. Herkes elinden gelenin en iyisini yaparsa bir an önce toparlanabiliriz. Zor bir süreç. Bazen kelimeler kifayetsiz kalıyor.” kayıp.inşallah bir daha böyle bir felaket yaşamayız.kayseri depreminden sonra türkiyedeki yakın arkadaşlarım bölgeye yardıma gittiler.vodafone parka hep yardım geliyor.her zamanki gibi daha çok yardıma ihtiyacımız var.herkes yardım etsin herkes bulur bir an önce sığınılacak bir yer. Elimizden geleni yapacağız inşallah.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu