Haber

Şehitkamil Belediye Başkanı Öğrencileri Ziyaret Etti

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçe genelinde 2 camide Kuran Kursunda eğitim gören öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Kuzeyşehir 1. Etap Camii ve Beykent TOKİ Gaziler Camii’nde açılan Kuran kurslarını ziyaret etti. Öğrencilerin Kur’an-ı Kerim derslerine katılan Önder Fadıloğlu, Kur’an-ı Kerim öğrenen tüm öğrencileri tebrik etti. Öğrencilere kitapların yanı sıra çeşitli hediyeler de takdim eden Önder Fadıloğlu, isteyen öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

“Dinimizi bilerek, anlayarak ve yaşayarak yaşarsak iyi insan oluruz”

Ziyarette bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Öncelikle siz değerli öğrencilerimizi bayram tatiliyle birlikte Kur’an kursuna devam ettiğiniz için tebrik ediyorum. En değerlisi bunları hayatınızda uygulayacak olmanızdır. Sizlerin başarılı öğrenciler olmanızı ama her şeyden önce düzgün insanlar olmalarını isteriz.İyi insan olmanın yolu bunlardan geçer.Dinimizi bilerek,anlayarak ve yaşayarak yaşarsak iyi insanlar oluruz.Bunda saygılarımla annelerinize babalarınıza öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.öğretmenlerimize teşekkür ederim.emeğinizin karşılığını almak istedik küçük ikramlarda bulunmak istedik bu yaz tatilini yeterli şekilde değerlendirmenizi rabbimden niyaz ediyorum başarılı bir eğitim sürecinde güzel bir evlat olacağınıza da inanıyorum.Tekrar başarılarınızın devamını diliyor, hepinizi yürekten kutluyorum.GAZİANTEP – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu